فروش عسل
خانه / عسل بدون قند / آخرین نرخ خرید عسل بدون قند

آخرین نرخ خرید عسل بدون قند

اکنون می توانید از طریق سامانه های مختلف از آخرین نرخ خرید عسل بدون قند مطلع شوید و برای کسانی که دچار بیماری قند هستند عسلی مناسب تهیه کنید.

خرید عسل بدون قند

عسل بدون قند چیست؟

به طور کلی عسل را می توان یک غذای شیرین محسوب کرد که حدوداً ۷۰% آن از کربوهیدرات است ، در واقع هر یک قاشق عسل حدود ۱۷ گرم کربوهیدرات دارد؛ بنابراین برای افرادی که به بیماری دیابت مبتلا هستند ، مصرف بی رویه و زیاد آن را توصیه نمی کنیم. به دلیل این که عسل دارای سه نوع قند مهم ، به نام های گلوکز و فروکتوز و ساکارز می باشد و بیماران دیابتی در خون شان گلوگز اضافی هم دارند لذا صلاح در این است که در مصرف عسل دقت لازم را مبذول نمایند .

و همیشه خواهان عسل با قند پایین باشند ، وقتی بدون قند گفته  می شود منظور این نیست که اصلا قند نداشته باشد چون چنین چیزی غیرممکن است ، ساکارز عسل طبیعی معمولا کمتر از ۳٪ می باشد البته در بعضی از عسل های طبیعی ساکارز طبیعی بیشتر از ۵ هم هست ، مثل عسل کنار طبیعی و یا عسل مرکبات طبیعی ، و این میزان ساکارز ممکن است که به زیر ۱٪ هم برسد ولی اینکه ساکارز عسلی ، صفر شود و عسل کاملا بدون قند ساکارز شود ، تقریبا غیر ممکن است ، چون در همه ی شهدهای گیاهان جهان که ماده ی عسلی تولید عسل می باشند ، ساکارز طبیعی به مقدار کم وجود دارد ، پس منطقی است که در عسلی هم که از شهد گیاهان شهد ساز ، تولید می شود ، مقداری ساکارز موجود باشد .

خرید عسل بدون قند

قند و شکر دو نوع مواد غذایی هستند که در صورت مصرف بی رویه باعث ایجاد بسیاری از بیماریها می شود بیماریهایی از قبیل :

 • بیماری قلبی
 • دیابت
 • اضافه وزن و چاقی
 • بالا رفتن قند خون
 • از بین رفتن دندان ها
 • کم اشتهایی و سوء تغذیه
 • اختلال در عملکرد مغز
 • ایجاد مشکل در سیستم ایمنی بدن

و شاید بیماریهای دیگر که سلامتی را به خطر انداخته و شخص را مورد اذیت قرار می دهد .

خرید عسل بدون قند

با وجود این همه عوارض برای قندهای موجود در بازار تولیدات دیگری هم وجود دارد که به اسم رژیمی در فروشگاه ها توزیع می شود در تولید این مواد غذایی از شیرین کننده های بدون کالری مثل آسپارتام استفاده شده است که مصرف آن برای همه ی افراد علی الخصوص افراد دیابتی هم مناسب است .

برخی متخصصین و پزشکان تغذیه معتقدند که عسلی که ۱۰۰% آن هم طبیعی باشد باز هم باعث افزایش قند خون بیماران دیابتی می شود.

در عسل بدون قند در واقع ساکاروز موجود در محتوی عسل را در آزمایشگاه ها کم می کنند و بیماران دیابتی از آن نوع عسل استفاده می نمایند.

به طور معمول در مصرف هیچ کدام از مواد قندی نباید زیاده روی کرد تا از فواید آن بهره مند شد استفاده از مواد غذایی که دارای قند طبیعی هستند بهتر از مواد غذایی است که دارای اسانس و مواد افزودنی دیگر و غیر طبیعی هستند .

در مصرف عسل هم نباید زیاده روی کرد و این ماده ی غذایی مفید را به یک ماده ی مضر تبدیل کرد . از عسل می توان در شیرین کردن دم نوش ها و مواد غذایی ها استفاده کرد .

خرید عسل بدون قند

سایت های اینترنتی عسل بدون قند

فروشگاه های اینترنتی عسل بدون قند در خرید و فروش سریع تر عسل نقش به سزایی دارد.

برای تهیه عسل بدون قند بهتر است از طریق سایت ها و شبکه های اینترنتی محصول خود را خریداری نمایید. به وسیله سایت ها و فروشگاه های اینترنتی خرید و فروش به سرعت و سهولت بیشتری انجام می پذیرد.

عسل بدون قند علاوه بر مصرف در بیماری دیابت در جنبه های دیگر درمانی هم به کار گرفته می شود و باعث تقویت مغز و اعصاب می شود .

امروزه با راه افتادن فروشگاههای اینترنتی محصولات خیلی راحت ارائه می شوند و در سایت ها در معرض دید افراد قرار می گیرند خریداران و افرادی که دنبال خرید محصول هستند در سایت ها آنها را می بینند و اطلاعاتی در مورد آن محصول را مشاهده کرده و سپس خریدی مطمئن تر و آگاهانه تر را انجام می دهند .

این فروشگاه های اینترنتی ، انواع عسل های طبیعی را با قیمت های مناسب به فروش می رساند .

خرید عسل بدون قند

فروش عسل بدون قند

فروشندگان و تولید کنندگان عسل بدون قند محصول خود را به شکل عمده و جزئی ، به شکل اینترنتی یا از طریق فروشگاه ها و بازار به فروش می رسانند. تهیه یک عسل بدون قند برای بیماران دیابتی دقت بالا می خواهد. در این نوع عسل هیچ گونه قند و یا شکر مصرف نمی شود و از این نوع عسل می توانیم برای بهبود و درمان جراحت و انواع زخم ها استفاده نماییم.

عسل طبیعی برای بیماران دیابتی مشکلی ندارد زیرا قند کمی که در برخی از عسل های طبیعی وجود دارد به راحتی جذب بدن می شود و دلیل این امر هم این است که چون این مقدار قند توسط زنبور و به صورت طبیعی به دست می آید برای دیابت مضر واقع نمی شود ، البته بیماران دیابتی باید توجه داشته باشند که حتما در مواردی همچون استفاده از عسل حتی اگر عسل طبیعی هم باشد ، با پزشک و متخصص در این زمینه مشورت کنند و سپس اقدام به مصرف عسل کنند .

خریداران وقتی اقدام به خرید عسل می کنند در فروشگاهها با قیمت های متفاوتی مواجه می شوند زیرا برای فراهم کردن و تولید عسل هزینه های مختلفی شده است ، هزینه هایی از قبیل :

 • هزینه های تهیه لوازم و وسایل زنبور داری
 • هزینه های حمل و نقل
 • دستمزد کارگران و زنبورداران
 • دستمزد کارگران دسته بندی
 • هزینه های صاف سازی و تصفیه عسل
 • هزینه هایی که برای تهیه ظروف بسته بندی صرف می شود .

علاوه بر این هزینه چند در صد سود هم به آن اضافه می شود بعد قیمت اصلی برای فروش در فروشگاه ارائه می شود .

خرید عسل بدون قند

عسل دیابتی چیست ؟

درست است که عسل نسبت به شکر و قند های مصنوعی بهتر و مرغوب تر و مفید تر است ولی برای افراد دیابتی باز هم مصرف بی رویه و بدون مشورت پزشک خطر ناک بوده و باعث بروز مشکلاتی می شود افراد دیابتی نباید فکر کنند که چون عسل دارای قند طبیعی است هیچ عارضه یی برای آنها ندارد آنها باید بدانند که عسل را به صورت متعادل مصرف کنند و برای کمک به بهبود حال خودشان هر چه بیشتر سعی و تلاش کنند .

عسل را به جهات مختلف ، نامگذاری های متفاوتی می کنند ، گاهی به جهت مکان تولید و منطقه تولید عسل و گاهی به جهت شهد غالبی که زنبور از آن تغذیه کرده و گاهی به خاطر کاربردی که دارد ، مثل عسل دیابتی که چون برای افراد دیابتی هم قابل استفاده هست ، به آن عسل دیابتی گفته شده است.

خرید عسل بدون قند

فروشندگان عمده عسل بدون قند دیابتی

عسل بدون قند دیابتی محصول فوق العاده عالی است برای مصرف بیماران دیابتی تا از مصرف عسل ، قند خون آنها بالا نرود زیرا در این نوع عسل هیچ گونه قند و شکر مصنوعی به کار نرفته است به همین جهت برای افراد دیابتی قابل استفاده شده است .

طریقه ی مصرف این عسل به دو نحو است :

 • خوراکی
 • موضعی  برای بهبود زخم ها

دیابت که از آن این همه صحبت شده است یک نوع بیماری است که به میزان قند بدن فرد بستگی دارد این افراد قند بدنشان بالا است لذا باید مواد غذایی که استفاده می کنند کم قند باشد در این زمینه عسل بدون قند دیابتی بهترین محصول است که ساکارز آن با توجه به بیماری دیابت تنظیم شده است که علاوه بر این که به بدن دیابتی ها ضرری ندارد بلکه باعث تقویت بدن هم خواهد شد.

خرید عسل بدون قند

عسل بدون قند دیابتی در فروشگاههایی به مشتریان عزیز عرضه می شود ، البته با قیمت های مختلف ، که با توجه به ارزش عسل و کیفیت آن قیمت گذاری می شود .

به طور کلی فرقی که عسل دیابتی با سایر عسل ها دارد به خاطر ترکیبات موجود در آن اعم از کربوهیدرات ها و گلوکز و ساکارز و فروکتوز می باشد .

فروکتوز همان قند میوه است که در عسل دیابتی وجود دارد . از آنجایی که پزشکان مصرف عسل را برای دیابتی ها ممنوع کرده اند لذا عسلی برای این افراد مفید است که ساکارز زیر یک در صد و فروکتوز بالای ۳۸ در صد داشته باشد .

عسل هایی که برای افراد دیابتی مفید هستند عسل شاه بلوط ، عسل اقاقیا ، عسل گشنیز می باشد .

این نوع عسل در بازار با قیمت های متفاوت به فروش می رسد گاها می بینید که به قیمت خیلی پایین و گاها به قیمت معمولی و گاها در بعضی فروشگاهها به قیمت خیلی بالا می فروشند پس بهتر و مطمئن تر این است در هنگام خرید این محصول دقت لازم را به کار برده و از فروشگاهها و فروشنده های معتبر خرید نمایید .

خرید عسل بدون قند

قند در عسل

افراد دیابتی لازم نیست که خود را از خوردن عسل محروم کنند بلکه در حد مجاز می توانند از آن استفاده کنند به عنوان یک شیرین کننده مطمئن و برای تقویت قوای جسمی به کار ببرند ، البته همچنان که گفته شد با مشورت متخصص .

عسل دارای خواص آنتی اکسیدان و ضد التهاب است و اگر تیرگی رنگ آن بیشتر باشد این خاصیت بیشتر در آن وجود دارد و همچنین ویتامین B  و ویتامین cرا داراست که از زمان های قدیم از عسل برای درمان و ترمیم انواع زخم ها و آکنه و بیماریهای پوستی استفاده می شد .

عسل یک نوع شیرین کننده یی است که می توان آن را با شیرین کننده های دیگر مثل شکر مقایسه کرد هر دوی آنها دارای کربوهیدرات هستند ولی قرار گرقتن گلوکز و فروکتوز ، آنها را از همدیگر متفاوت کرده است . گلایسمیک عسل از قند پایین تر است لذا وقتی عسل مصرف میشود قند خون نسبت به مصرف قند مصنوعی ، کمتر بالا می رود .

خرید عسل بدون قند

عسل برای درمان زخم و انواع بیماریها خوب و مفید است اما این قابل توجه است که آیا مصرف عسل بهتر از مصرف قند است ؟ عسل و شکر هر دو فروکتوز و گلوکز دارند در شکر این فروکتوز و گلوکز به هم پیوسته و چسبیده هستند ولی در عسل از همدیگر جدا هستند این ممکن است که یک فرق کم و جزئی به نظر برسد اما تأثیری که بر بدن ما دارد با توجه به روش هضم آن است فروکتوز و گلوکز موجود در شکر در بدن زودتر تبدیل به انرژی می شود که این عملیات باعث افزایش سریع قند خون می شود در حالیکه با وجود فروکتوز و گلوکز جدا از هم در عسل ، مراحل هضم آن در بدن انسان طولانی تر می شود و سریع قند خون را بالا نمی برد .

و اما تفاوتی که بین کالری قند مصنوعی و عسل هست ، زیاد می باشد ، کالری موجود در یک قاشق چایی خوری قند ۱۶ می باشد در صورتی که در همین مقدار عسل ۲۲ کالری وجود دارد .

عسل همیشه شیرین تر از قند و شکر است که در شیرین کردن ،برای رساندن به یک شیرینی برابر عسل کمتری نسبت به شکر لازم است و همچنین عسل می تواند تأثیر بهتر وبیشتر بر اشتها و قند خون بگذارد .

خرید عسل بدون قند

بیشترین مقدار ترکیبات عسل را قندها تشکیل می دهند بیش از بیست نوع قند در عسل وجود دارد که مهم ترین آنها فروکتوز و گلوکز می باشد که فروکتوز بیشتر از گلوکز است اما در عسل گل کلم گلوکز بیشتر است .

ارزش غذایی و ارزش شیرینی و خصوصیات ظاهری عسل و یا عامل شیرینی عسل به خاطر وجود همین فروکتوز و گلوکز می باشد .

قندهای دیگر موجود در عسل مالتوز و ساکارز است ، مالتوز که بیش از ۷ در صد قند عسل را تشکیل می دهد و قندهای دیگر مالتولوز ، کوجی بیوز و ……. می باشد .

پس عزیزانی که مبتلا به بیماری دیابت هستند می توانند با مشورت گرفتن از متخصصین امر تغذیه از بعضی از انواع عسل طبیعی استفاده کنند ، و با این کار هم از منافع عسل استفاده کنند و هم باعث تشدید بیماری خود نشوند .

 

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مدیر فروش: 09191597189
شماره ثابت دفتر فروش: 02171053980
شماره فکس: 02189785835
پست الکترونیکی: davoodnouri121@gmail.com
آراد برندینگ