این استقلالی ساپینتو و آبی ها را سوپرایز کرد

این استقلالی ساپینتو و آبی ها را سوپرایز کرد

سرمربی تیم استقلال امروز وقتی متوجه شد یکی از بازیکنان تیمش با چوب زیربغل به تمرین آمده حسابی از او پذیرایی کرد. ریکاردو ساپینتو سرمربی تیم استقلال که فردی مهربان و خوش اخلاق است با دیدن سبحان خاقانی مهاجم جوان تیم استقلال به استقبال او رفت و این بازیکن که به تازگی تحت عمل جراحی قرار گرفته را سورپرایز کرده و به نیمکت مربیان برد.

سبحان خاقانی در ابتدای تمرینات استقلال این فصل و در همان هفته اول با پارگی از ناحیه رباط صلیبی زانو تحت جراحی قرار گرفت و حالا پس از پشت سر گذاشتن دوران استراحت مطلق در منزل فیزیوتراپی‌اش را شروع کرده است.

خاقانی این روزها با حضور در کلینیک فیزیوتراپی به لیزر درمانی مشغول است تا فاز اول درمانی اش را پشت سر بگذارد.

نکته جالب توجه استقبال جالب سرمربی استقلال از خاقانی و همچنین هم تیمی هایش بود که این بازیکن را در جمع خود پذیرفته و در رابطه با وضعیت جسمانی اش با او صحبت کردند.

سبحان خاقانی این روزها پس از پشت سر گذاشتن دوران استراحت مطلق کارهای لیزر درمانی اش را در کلینیک فیزیوتراپی آغاز کرده تا فاز اول درمانی اش را پشت سر بگذارد و قرار است خاقانی از اواسط شهریور ماه آینده کار با دستگاه های فیزیوتراپی را آغاز می کند اما تا دی‌ماه سال جاری قادر به حضور در تمرینات سنگین فوتبالی نخواهد بود.

شایان ذکر است؛ این بازیکن به احتمال زیاد از اواخر بهمن سال جاری شرایط بازگشت به میادین را پیدا خواهد کرد.

دیدگاهتان را بنویسید