فروش عسل
خانه / صادرات عسل / تجارت عسل در ایران

تجارت عسل در ایران

تجارت عسل هم در سایتهای مختلف اینترنتی انجام می گیرد و هم به صورت سنتی ، بازرگانی فدک ، تجارت این محصول شفا بخش زنبور را در دو سطح داخلی و خارجی انجام می دهد و آماده همکاری با تجار داخلی و خارجی در زمینه تامین انواع عسل می باشد. جهت خرید و فروش عسل با ما در ارتباط باشید.

تجارت عسل نه تجارت شکر

تجارت عسل

با یک نگاه گذرا و پرسش از کسانی که در زمینه ی تجارت عسل مشغول به فعالیت می باشند ، متأسفانه ، نتیجه ی خوشایندی دستگیر انسان نمی شود ، و آن مطلب اینکه ، عسلهای تقلبی و صنعتی که ، اصلا عسل نیستند ، در بازار و فروشگاهها زیاد عرضه می شود ، با قیمتهای پایین ، و اگر بخواهیم اسم مناسبی برای تجارت این نوع شبه عسل ها بگذاریم باید ، باید گفت تجارت شکر نه تجارت عسل.

عوارض سوء تجارت شبه عسل

تجارت عسل

رونق خرید و فروش این نوع شبه عسلها باعث شده :

  • ضررهای جسمی به افراد مصرف کننده وارد شود، چون چیزی را که به عنوان عسل می خورند ، در حقیقت عسل نبوده و قند و … می باشد.
  • دوم این که باعث ضرر های زیادی به زنبورداران واقعی شده، چون که با قیمت پایین تری نسبت به عسل طبیعی یا عسل تغذیه ای به فروش میرسد.و لذا توان رقابت را از تولید کننده ی عسل واقعی می گیرد.
  • سوم اینکه باعث سلب اعتماد مردم نسبت به این محصول شگفت انگیز شده است ، چون به اسم عسل طبیعی خریداری می شود ، در حالیکه اصلاً عسل نیست و این باعث سلب اعتماد مردم نسبت به این محصول می شود.

عسل داخلی با کیفیت خوب

تجارت عسل

در ایران مکانها و مناطق بسیار مساعدی برای تولید عسل با کیفیت وجود دارد ، از جمله می‌توان به استان اردبیل اشاره کرد. این استان با دارا بودن ۱۲۰۰ گونه گیاهی ، یک زمینه بی نظیر را برای تولید عسل طبیعی با کیفیت بسیار عالی ایجاد کرده است ، تا جایی که گفته می‌شود عسل اردبیل به بعضی کشورها صادر شده و در آنجا تحت برندهای شناخته شده جهانی ، بسته‌بندی و به فروش میرسد ، و این کیفیت عالی موجب شگفت زدگی خریداران عسل طبیعی اردبیل شده است.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مدیر فروش: 09191597189
شماره ثابت دفتر فروش: 02171053980
شماره فکس: 02189785835
پست الکترونیکی: davoodnouri121@gmail.com

مطلب پیشنهادی

فروش عسل کنار به صورت عمده

در درمان امراض به صورت طبیعی عسل کنار تأثیر ویژه ای بر روی درمان زخم …

آراد برندینگ