خرید گزینه محبوب ساپینتو و استقلال به انتقال این ستاره گره خورد

خرید گزینه محبوب ساپینتو و استقلال به انتقال این ستاره گره خورد

محمد محبی هافبک نفوذی باشگاه سانتاکلارا پرتغال که از حدود یک ماه پیش مشغول مذاکره با مسئولان باشگاه استقلال بود در نهایت توانست نظر مساعد مسئولان باشگاه اش برای انتقال به ایران را جلب کند.

طبق اخبار رسیده از باشگاه استقلال قرار بود این باشگاه بابت دریافت رضایت‌نامه محبی که تا سال ۲۰۲۴ با باشگاه پرتغالی قرارداد دارد مبلغ ۲۵۰ هزار دلار به این باشگاه بپردازد. از طرفی باشگاه شارلوا بلژیک نیز برای دریافت رضایت نامه از باشگاه استقلال باید ۲۵۰هزار دلار به حساب باشگاه استقلال واریز می‌کرد تا استقلال رضایت نامه قطعی انتقال حسین زاده را صادر کند.

مسئولان کمیته بین‌الملل و حقوقی باشگاه استقلال در صحبت با مدیران شارلروا از باشگاه بلژیکی خواسته بودند مبلغ ۲۵۰ هزار دلار رضایتنامه حسین‌زاده را بابت انتقال محبی به استقلال به حساب باشگاه سانتاکلارا پرتغال واریز کنند. چرا که انتقال پول از ایران و یا به مقصد ایران به دلیل تحریم‌ها ممکن نیست، اما ظاهراً باشگاه بلژیکی در واریز این مبلغ به حساب باشگاه سانتاکلارا تعلل کرده است.

به همین خاطر ماجرای انتقال پدیده فصل قبل استقلال که فرهاد مجیدی او را در سایپا کشف کرده بود به بلژیک و بالعکس و انتقال محبی به استقلال با هم گره خورده است. در واقع استقلالی‌ها تا این وجه را دریافت نکنند رضایتنامه نمی‌دهند و پرتغالی‌ها هم به همین شکل. فعلاً آخرین خبر این است که هنوز مبلغ ۲۵۰ هزار دلار از باشگاه بلژیکی به حساب معرفی شده از سوی باشگاه پرتغالی واریز نشده است. وکلای باشگاه استقلال در این زمینه در تلاشند تا هر چه سریعتر این جابجایی انجام شود چون نه بلژیکی‌ها کوتاه می‌آیند، نه پرتغالی‌ها و البته نه استقلالی‌ها!

ناگفته نماند؛ با توجه به تعطیلی بانکهای کشورهای اروپایی در روزهای پایانی هفته (شنبه و یکشنبه) در صورت عدم انتقال این وجه تا پایان وقت اداری امروز به احتمال زیاد این موضوع به روز دوشنبه ۱۷ مرداد و ابتدای هفته آینده تقویم میلادی موکول خواهد شد. گرچه برخی منابع خبری گفته اند این انتقال طی ساعت‌های باقی مانده انجام شده و رضایتنامه هر دو طرف بلافاصله صادر می‌شود.

دیدگاهتان را بنویسید