رابطه جدید سلبریتی مشهور فقط ۹ ماه دوام آورد!

کیم کارداشیان و پیت دیویدسون از هم جدا شده و تصمیم گرفته اند تنها دوست هم باشند، خبری که دیلی میل آن را تایید کرده است.

به گزارش وقت صبح، کیم کارداشیان و پیت دیویدسون از هم جدا شده و تصمیم گرفته اند تنها دوست هم باشند، خبری که دیلی میل آن را تایید کرده است.

پیت ۲۸ ساله و کیم ۴۱ ساله حدود نه ماه پیش بعد از اولین حضور دیویدسون در برنامه Saturday Night Live بود که به عنوان یک زوج در انظار عمومی ظاهر شدند.

اما اکنون خبر می رسد که این دو در هفته اخیر از هم جدا شده اند زیرا برنامه کاری شان بسیار شلوغ بوده و فاصله فراوان نیز باعث شده نتوانند مانند یک زوج در کنار هم باشند.

یک منبع نزدیک به پیت دیویدسون نیز جدایی از کیم کارداشیان را تایید کرده است. پیت ماه هاست که مشغول فیلمبرداری فیلم جدیدش با عنوان Wizards! در استرالیاست، جایی که کیم در ماه جولای برای چند روز عاشقانه به او پیوست.

یک منبع نزدیک به این دو گفته است: «آن ها عشق و احترام زیادی نسبت به همدیگر دارند اما دریافته اند که فاصله طولانی و برنامه کاری شلوغشان، ادامه این رابطه را بسیار دشوار کرده است».

مبارزه حقوقی برای جدایی از سومین شوهرش

به هم خوردن رابطه کیم و پیت پس از آن رخ می دهد که کارداشیان هنوز هم درگیر مبارزه حقوقی برای جدایی از سومین شوهرش، کانیه وست، است که ۴ فرزند با هم دارند: نورث ۹ ساله، سینت ۶ ساله، شیکاگو ۴ ساله و سالم ۳ ساله.

اگر چه کیم در فوریه ۲۰۲۱ برای طلاق از وست درخواست داد، این فرآیند همچنان ادامه دارد و در هفته اخیر بود که پنجمین وکیل کانیه وست در پرونده طلاق از کیم کارداشیان نیز از وکالت پرونده کنار کشید.

کیم و پیت اولین بار در جریان برنامه Saturday Night Live رابطه خود را آشکار کردند، جایی که برنامه ای با الهام از افسانه علاءالدین را اجرا کردند. بعد از آن بود که کیم کارداشیان به فهرست طولانی دختران و زنانی پیوست که با دیویدسون رابطه داشته اند، از جمله مارگارت گوالی دختر اندی مک داول و کالای گربر دختر سیندی کرافورد و البته آریانا گرانده و کیت بکینسیل.

دیدگاهتان را بنویسید