روزهای خوش برای هواداران استقلال ؛ ساپینتو از فرهاد مجیدی سبقت گرفت

چند روز بیشتر تا آغاز رقابت های لیگ برتر باقی نمانده و شاگردان ریکاردو ساپینتو در باشگاه استقلال خود را برای هفته نخست این پیکارها و دیدار برابر سپاهان آماده می کنند.

پس از پایان اردوی ترکیه که استقلال 4 بازی تدارکاتی را انجام داد، آبی پوشان تمرینات خود را در تهران از سر گرفتند و امروز در یک بازی دوستانه به مصاف تیم داماش تهران رفتند که این بازی با برتری ۳ بر صفر شاگردان ساپینتو به پایان رسید.

برای استقلال ارسلان مطهری در دقیقه ۳۰ از روی نقطه پنالتی، امیرعلی صادقی در دقیقه ۶۵ و عزیزبک آمانوف در دقیقه ۹۰ گلزنی کردند.

رسانه رسمی آبی‌ها در گزارش کوتاهی از این بازی نوشته است: تیم فوتبال استقلال در این بازی با دو ترکیب متفاوت در دو نیمه به میدان رفت و آبی‌پوشان پایتخت در طول بازی برتر از حریف خود ظاهر شدند و فرصت‌های متعددی را روی دروازه حریف خود ایجاد کردند.

این بازی در ورزشگاه دستگردی برگزار شد اما به‌شدت از حضور تماشاگران و خبرنگاران به نزدیکی‌های محل برگزاری مسابقه جلوگیری به عمل آمد؛ با این وجود، ساپینتو در هر دو نیمه تیمش را هجومی و با سیستم 3-4-3 روانه میدان کرد.

این پنجمین بازی دوستانه تیم ساپینتو بود. استقلال در اردوی ترکیه چهار دیدار تدارکاتی انجام داد که در نخستین بازی دوستانه برابر گنچلربیر با تساوی بدون گل متوقف شد، در گام دوم با حساب دو بر صفر از سد فاتح کاراگومروک عبور کرد، در جدال سوم با نتیجه دو بر یک مقابل کچی اورن گوجو تن به شکست داد و بالاخره در بازی پایانی با یک گل از سد سومقاییت آذربایجان گذشت.

ریکاردو ساپینتو سرمربی جدید استقلال پس از این بازی مورد استقبال تعدادی از هواداران استقلال قرار گرفت و با آن ها عکسی به یادگار گرفت . اینگونه به نظر می رسد که سرمربی تازه وارد پرتغالی از همین ابتدا جای خود را در دل هواداران استقلال باز کرده است و بعید نیست در زمانی کوتاه گوی محبوبیت ، نزد هواداران استقلال را از فرهاد مجیدی برباید .

دیدگاهتان را بنویسید