روز امضا برای ستاره های استقلال فرارسید

آن دسته از اعضای تیم استقلال که قراردادشان را در فصل تابستانی نقل و انتقالات جاری تمدید کرده و یا به عنوان بازیکن و یا مربی جدید به این تیم پیوسته ا ند فردا به هیئت فوتبال می‌روند.

بر اساس این گزارش، طبق قرار قبلی باشگاه استقلال با هیات فوتبال استان تهران قرار است اعضای تیم استقلال فردا برای ثبت قرارداد نفرات خودشان به هیئت فوتبال استان رفته و قرارداد هایشان را رسماً در دفتر هیئت استان ثبت کنند.

شایان ذکر است؛ اینکه اعضای استقلال چه ساعتی از روز به هیئت فوتبال می روند هنوز مشخص نشده اما با توجه به برگزاری دیدار دوستانه این تیم در روز پنج شنبه و تعطیلات پیش رو به مناسبت ایام سوگواری محرم، هیئت فوتبال تا اواسط هفته آینده تعطیل است لذا آخرین فرصت استقلالی‌ها برای انجام این کار فردا در نظر گرفته شده است. مسئولان باشگاه در نظر دارند با ثبت قراردادها و ارسال اسامی نهایی تیم شان به سازمان لیگ در روزهای میانی هفته آینده کارت بازی اعضای تیم را برای دیدار اول با سپاهان دریافت کنند.

ناگفته نماند؛ با توجه به اینکه هر بازیکنی باید قرارداد خود را با شماره پیراهن خودش در دفتر هیئت فوتبال ثبت کند این موضوع نیز امروز نهایی شده و هر بازیکنی شماره پیراهن خودش در فصل جدید را هم دریافت کرده است.

دیدگاهتان را بنویسید