فروش عسل
خانه / عسل خالص / فروش عسل و قیمت عسل رس بسته

فروش عسل و قیمت عسل رس بسته

مجموعه « بازرگانی فدک » با هدف تامین عسل عمده مورد نیاز خریداران فعالیت دارد . و برای همکاری در زمینه ی صادرات این محصول نیز آمادگی دارد. فروش انواع عسل را از متخصصان این صنعت بخواهید. برای سفارش و خرید محصول مورد نیاز و مشاوره در زمینه خرید و فروش عسل با ما تماس بگیرید. یکی از انواع عسلها ، که در بازار هم کم و بیش دیده می شود. عسل رس بسته است .بعضی سوال می کنند ، قیمت عسل رس بسته چقدر است ؟ آیا قیمت عسل رس بسته با عسل مایع متفاوت است؟

باید گفت قیمت این عسل با عسل مایع فرقی ندارد ، چون عسل رس بسته ، همان عسل مایع است که کریستالیزه شده است ، بلکه در بعضی از کشورها قیمت عسل رس بسته بیشتر از عسل مایع بوده و طرفدار بیشتری دارد.

قیمت عسل رس بسته

علت رس بستن عسل چیست؟

وجود آنزیمی به نام « دیاستاز یا آمیلاز » ، مهمترین عامل رس بستن عسل می باشد . آنزیم آمیلاز یا دیاستاز ،  در مورد آمیلاز یا دیاستاز باید گفت :

  • یکی از آنزیمهای اصلی و شفابخش عسل طبیعی است.
  • باعث از بین رفتن چربیهای داخل رگها می شود.
  • چربیهای اطراف قلب را از بین می برد.
  • ضد سرطان می باشد.

قیمت عسل رس بسته

  • این آنزیم توسط غدد داخلی کیسه عسل ، زنبور عسل به شهدها و گرده های جمع آوری شده توسط زنبور ، اضافه می شود.
  • این آنزیم شفابخش ، فقط در عسلهای طبیعی و نیمه طبیعی ( عسل تغذیه ای ) ، وجود دارد ، و در شبه عسلها یا همان عسل تقلبی ، که از شیره توت و یا شیره خرما و نشاسته و انواع اسانس ها و رنگهای مصنوعی و غیره ساخته می شود ، این ماده شفا بخش وجود ندارد. و لذا عامل اصلی شناخت انواع عسلها در آزمایشگاه می باشد.

شکرک زدن چیه ؟

قیمت عسل رس بسته

هر چند گاهی اوقات مردم کوچه و بازار ، هر دو کلمه را به یک معنا به کار می برند و به همین خاطر بعضی می گویند : عسل شکرک زده است و بعضی می گویند : عسل رس بسته است ، ولی باید گفت ، محل به کارگیری این دو یکسان نیست . و آنچه که در مورد عسل طبیعی و یا تغذیه ای سفت شده و جامد شده باید گفت ، این است که بگوییم : عسل رس بسته ، است نه اینکه عسل شکرک زده است.

بله شبه عسل یا همان عسل تقلبی شکرک می زند ولی عسل طبیعی و تغذیه ای ، شکرک نمی زند بلکه رس می بندد.

فرق شکرک زدن و رس بستن عسل

می توان دو تفاوت عمده بین شکرک زدن و رس زدن ، بیان کرد:

قیمت عسل رس بسته

  • شکرک زدن ، مثل شکرک زدن مربا و یا شبه عسلها ( عسل تقلبی و دست ساز ) ، از رو و بالا شروع می شود نه از پایین . و علت این امر آن است که ، شکرک حاصل تبخیر آب موجود در ماده می باشد و لذا از بالا شروع می شود ، ولی رس بستن عسل ، از پایین شروع می شود و اول به شکل مخروطی و کوه می باشد و کم کم رشد می کند تا تمام ظرف عسل را فرا می گیرد.
  • شکرک زدن ، چون حاصل تبخیر آب داخل ماده می باشد ، با حرارت دادن این شکرک بیشتر می شود ، چون آب بیشتری تبخیر می شود ولی عسل رس بسته را ، اگر حرارت دهیم ، به حالت اولش که مایع بود بر میگردد و مثل روغن جامدی که با حرارت دادن ، تبدیل به مایع می شود ، عسل جامد یا رس بسته هم با کمی حرارت به حالت مایع در می آید.
جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مدیر فروش: 09191597189
شماره ثابت دفتر فروش: 02171053980
شماره فکس: 02189785835
پست الکترونیکی: davoodnouri121@gmail.com

مطلب پیشنهادی

فروش عسل کنار به صورت عمده

در درمان امراض به صورت طبیعی عسل کنار تأثیر ویژه ای بر روی درمان زخم …

آراد برندینگ