قتل خونین جوان بهشهری بخاطر توهین / ضربه مستقیم چاقو به قفسه سینه

قتل خونین جوان بهشهری بخاطر توهین / ضربه مستقیم چاقو به قفسه سینه

روز نو :فرمانده انتظامی شهرستان بهشهر از چاقوکشی منجر به قتل در آن شهرستان خبر داد و گفت: قاتل در کمتر از 12 ساعت، دستگیر شد.

سرهنگ “حسن عنایتی گنجی” در تشریح این خبر بیان داشت: در پی اعلام مرکز فوریت های پلیس 110 در ساعت 23 شب گذشته مورخ 12 مرداد ماه مبنی بر وقوع درگیری منجر به چاقوکشی در شهرستان بهشهر، بلافاصله ماموران برای بررسی موضوع به محل وقوع حادثه اعزام شدند.

وی افزود: ماموران با حضور در محل حادثه و در بررسی های اولیه دریافتند، دو مرد 30 و 45 ساله به علت توهین و اهانت با یکدیگر درگیر و اقدام به چاقوکشی کردند.

فرمانده انتظامی شهرستان بهشهر، تصریح کرد: در این نزاع و درگیری یکی از طرفین دعوا به شدت با سلاح سرد (چاقو) از ناحیه قفسه سینه مجروح که سریعاً با حضور عوامل اورژانس به مرکز درمانی منتقل و با توجه به تلاش کادر درمان، این فرد مصدوم به علت شدت جراحات وارده جان باخت.

سرهنگ عنایتی با اشاره به وقوع قتل از پیگیری موضوع توسط کارآگاهان پلیس آگاهی این فرماندهی برای شناسایی و دستگیری قاتل با هماهنگی قضائی خبر داد و افزود: با اشراف اطلاعاتی و اقدامات ویژه پلیسی متهم به قتل صبح امروز در کمتر از 12 ساعت شناسایی و دستگیر شد.

دیدگاهتان را بنویسید