فروش عسل
خانه / عسل طبیعی / لیست قیمت عسل اصل

لیست قیمت عسل اصل

قیمت عسل اصل در بازار چند است؟ آیا بهتر نیست پیش از خرید، خریدار از چند مرکز فروش، استعلام قیمت عسل را بگیرد؟ فروشنده های معتبر در بازار، به منظور راحتی حال خریداران، لیست قیمت عسل را در اختیارشان قرار می دهند یا نه؟

لیست قیمت خرید عمده برخی از محصولات ما در مرداد ماه سال ۹۸ عبارتند از :

 1. عسل آویشن طبیعی ، ساکارز حداکثر ۳ درصد کیلویی ۷۰۰۰۰ تومان
 2. عسل شوید طبیعی ، ساکارز حداکثر ۳ درصد کیلویی ۶۰۰۰۰ تومان
 3. عسل کنار ۱۰۰ درصد طبیعی ، کیلویی ۵۷۰۰۰ تومان
 4. عسل یونجه طبیعی ، ساکارز حداکثر ۳ درصد کیلویی ۵۲۰۰۰ تومان
 5. عسل گشنیز طبیعی ، ساکارز حداکثر ۳ درصد کیلویی ۵۲۰۰۰ تومان
 6. عسل گون طبیعی ، ساکارز حداکثر ۳ درصد کیلویی ۵۲۰۰۰ تومان
 7. عسل مرکبات ۱۰۰ درصد طبیعی ، کیلویی ۴۵۰۰۰ تومان
 8. عسل چندگیاه طبیعی ، ساکارز حداکثر ۳ درصد ، کیلویی ۴۵۰۰۰ تومان
 9. عسل وحشی کوهی ، کیلویی ۳۰۰۰۰۰ تومان

 

قیمت عسل اصل

چگونه عسل اصل را تشخیص می دهید؟

یکی از چیز هایی که ذهن بسیاری از مصرف کنندگان عسل را درگیر خود کرده است، چگونگی تشخیص عسل اصل از نوع تقلبی می باشد. راه های زیادی در سایت های اینترنتی پیشنهاد شده که اگر برخی را انجام دهید، تا حدودی موفق خواهید شد ، نمونه اصلی را از تقلبی تشخیص دهید.

مانند:

 • ریختن عسل در آب سرد
 • انداختن کبریت در عسل
 • حرارت دادن عسل
 • توجه به طعم و عطر
 • به کمک زرده ی تخم مرغ و …

خریدارن عسل همواره قبل از خرید عسل ، سوالاتی در ذهن شان پیش می آید که گاهی اوقات باعث صرف نظر کردن از خرید می شود . سوالاتی از قبیل :

 • چگونه عسل اصل رو از تقلبی تشخیص دهیم ؟
 • چکونه عسل طبیعی را تشخیص دهیم ؟

از هزاران سال پیش عسل در طب های سنتی ، درمان درد ها و زخم ها و … مورد استفاده ی پزشکان قرار می گرفت و حتی مردم نیز می توانستند برای خرید عسل طبیعی به بازار ها مراجعه و خریدی مطلوب را تجربه کنند . اما متاسفانه امروزه تقلب در عسل زیاد شده و به خاطر این امر قیمت عسل طبیعی نیز تغییر می کند . به این صورت که تولید کنندگان عسل تقلبی ، عسل تقلبی را به نام عسل طبیعی وارد بازار می کنند و با قیمت بسیار بالایی به دست مردم می دهند .

قیمت عسل اصل

اشتباه ما این است که خیال می کنیم چون قیمت عسل بالا است پس بهترین عسل ایران را خریداری کرده ایم . پس باید آگاهی کافی را در خرید مناسب عسل داشته باشیم . در ادامه ی این مقاله راه های تشخیص عسل طبیعی و اصل از عسل تقلبی را بیان می کنیم .

برای تشخیص عسل اصل چند راه وجود دارد که عبارت است از :

 • عطر و طعم خاص عسل
 • غلظت عسل
 • قیمت عسل

برای تشخیص عسل طبیعی اصل از تقلبی از راه معطر بودن ، باید درب عسل را مدتی بسته نگه دارید و پس از گذشت زمان نسبتا طولانی درب آن را باز کنید ، با توجه به عطر منحصر به فرد گل های مختلف ، عسل نیز دارای عطری خاص می شود و اگر پس از باز کردن درب عسل ، عطری ویژه نداشت نباید به طبیعی بودن آن مطمئن شد .  عسل های طبیعی و اصل در کنار طعم شیرین و خاص ، دارای مزه ی ویژه ای هستند ، که دیگر عسل های تقلبی نمی توانند داشته باشند . عسل های خالص و اصل علاوه بر شیرینی ، طعمی خاص دارند و بسته به نوع گل های تغذیه شده توسط زنبور ، طعم متفاوتی را دارا می باشند . اما عسل های تقلبی به غیر از شیرینی طعم دیگری ندارند و همین باعث می شود تا شما بتوانید عسل اصل را از تقلبی تشخیص دهید .

در مورد غلظت عسل می توان گفت که ، عسل طبیعی و اصل پس از گذاشتن در دهان به سرعت آب می شود اما عسل های تقلبی زمان بیشتری برای آب شدن و حل شدن نیاز دارند . علاوه بر این ، مصرف عسل طبیعی باعث ایجاد انرژی در بدن می شود . و همچنین عسل های تقلبی دارای مزه ی آبنبات هستند .

قیمت عسل اصل

یکی از عواملی که موجب می شود تا شما توانایی تشخیص عسل اصل و طبیعی را از دیگر شبه عسل ها ، تا حدودی داشته باشید ، قیمت آن است . همیشه خریداران برای خرید عسل ارگانیک و اصل به قیمت و سپس به کیفیت آن بسیار توجه دارند . راه های فروش عسل بسیار زیاد است :فروش اینترنتی ، فروش از طریق بازار و ….

برای مثال اگر خریداران به دنبال عسل شکری باشند ، در ابتدا از قیمت آن جویا می شوند و پس از مقایسه ی قیمت های گوناگون در بازار انتخاب خود را انجام می دهند . قیمت عسل شکری ( قیمت عسل تغذیه ای ) با توجه به عوامل مختلف تغییر می کند و خریدار حتما باید از قیمت روز آن اطلاع داشته باشد عوامل تغییر قیمت عسل شکری  عبارت است از  :

 1. کیفیت عسل
 2. نوع بسته بندی عسل
 3. زمان برداشت عسل و …

قیمت استاندارد عسل اصل نباید بیشتر و کمتر از میانگین قیمت این نوع عسل در بازار شود و به همین دلیل است که باید از قیمت روز آن اطلاع کافی را داشته باشید تا بتوانید خریدی مطلوب را تجربه کنید .

قیمت عسل اصل

خرید فروش عسل در بازار

خرید فروش عسل در بازار ، هم به صورت عمده انجام می شود و هم به صورت جزئی.

قیمت خرید عسل اصل عمده به نسبت ، کمتر از قیمت خرید جزئی آن بوده و این اصل کاملاً طبیعی است. اگر در بازار خرید فروش عسل، به مراکز فروش مستقیم عسل مراجعه کرده باشید ، بی شک خرید موفق تری خواهید داشت. چرا؟

 1. زیرا هم از کیفیت عسل اطمینان خاطر خواهید داشت.
 2. هم عسل را با قیمت پایین تری تامین خواهید کرد.

نحوه فروش عسل در هر جایی متفاوت است و قواعد خاص خودش را دارد مثلا در بازار عسل تهران ، خرید و فروش عسل غالبا به صورت عمده است پس مشتریان عسل سبلان برای اطلاع از قیمت عسل طبیعی سبلان بیشتر به سمت بازار عسل تهران رفته و یا جستجو در بازار اینترنتی عسل را انتخاب می کنند .

برای خرید اینترنتی عسل طبیعی ابتدا باید به سایت های مختلف عسل سری زد و از قیمت های مختلف جویا شد . زیرا قیمت های عسل با توجه به عامل های گوناگون تغییر می کند و حتی ممکن است این قیمت ها هر سال متفاوت باشد . برای مثال قیمت عسل طبیعی سال ۹۷ در مقایسه با قیمت عسل طبیعی ۹۸ پایین تر بوده است . اکثر خریداران و مصرف کنندگان عسل برای خرید معیار های خود را دارند که در متن زیر به آن اشاره کرده ایم :

قیمت عسل اصل

 • رنگ عسل خوب : بعضی از افراد این قدرت را دارند که از طریق رنگ عسل بتوانند طبیعی بودن و تقلبی بودن آن را تشخیص دهند .
 • برند های معتبر عسل : قطعا برند های معتبر ،  عسل با کیفیت تری وارد بازار می کنند ، به دلیل اینکه با تولید عسل های خوب توانسته اند اعتماد مردم را جلب کند . پس با تولید عسل های باکیفیت می توانید شناخته شده باشید .
 • قیمت عسل : قیمت عسل در خرید بسیار مهم و ضروری است ، و بسته به عوامل مختلف بسیار گران و یا ارزان قیمت می شود . این عوامل عبارت است از : ساکارز عسل ، رطوبت عسل ، طعم عسل ، مقدار تولید عسل ، محل تولید عسل و …
 • نحوه ی بسته بندی : خوب همه ی ما می دانیم بسته بندی شیشه ای نسبت به بسته بندی پلاستیکی زیبایی بیشتری دارد و یکی از معیار های خریدار عسل جلوه ی آن است .

مجموعه صنایع غذایی توبیک یکی از معتبر ترین مراکز خرید و فروش عسل و دیگر محصولات زنبور است . به شما پیشنهاد می شود اگر به دنبال خریدی با کیفیت و آسان می گردید ، با ما در ارتباط باشید .

قیمت عسل اصل

دسترسی به لیست قیمت عسل اصل

حال که از بازار خرید فروش عسل اصل صحبت شد، خیلی ها به این فکر افتادند که قیمت عسل اصل در بازار چند است؟

پاسخ این سوال را می توانید از مشاورین سایت بازار عسل ایران دریافت کنید.

این سایت یک سایت معتبری است که چند سالی از فعالیت آن در حوزه خرید فروش عسل می گذرد و خدماتی نظیر لیست قیمت عسل اصل را به مراجعه کنندگان ارائه می دهد.

با مراجعه به سایت و تماس با مشاوران این مرکز ، دسترسی به لیست قیمت عسل اصل آسان می شود.

عسل یکی از غذاهای طبیعی و خوش طعم است که سرشار از انواع ویتامین ها می باشد و وجود آن در سبد غذایی ضرورت دارد ، البته باید گفت ،  قیمت نقش اساسی بر وجود یا عدم وجود آن در سبد غذایی دارد.

عسل طبیعی به خاطر اینکه برای به وجود آمدن نیازمند زحمت فراوان است و تولیدی است که هزینه ی زیادی را در بر می گیرد  قیمت بالایی دارد .

عسل های صنعتی یا به تعبیر درست تر شبه عسل ها ، به خاطر عدم دخالت زنبور در تهیه آن ، خاصیت عسل ندارد و قیمت پایینی دارد ولی عسل طبیعی که هیچ دستی در آن نرفته و چیزی یه آن اضافه و یا چیزی از آن کم نشده قیمت بالایی دارد و دارای خاصیت دارویی و غذایی هم می باشد.

قیمت عسل اصل

قیمت عسل طبیعی ۹۸

اگر به دنبال قیمت عسل هستید و می خواهید از قیمت عمده و قیمت جزیی اطلاع پیدا کنید خیلی راحت می توانید در سایت های اینترنتی قیمت انواع عسل را پیدا کنید:

 • قیمت عسل یونجه
 • قیمت عسل وحشی
 • قیمت عسل چند گیاه عسل گون
 • قیمت عسل مرکبات
 • قیمت عسل آویشن
 • قیمت عسل کنار
 • قیمت عسل طبیعی چهل گیاه

و سایر عسل های دیگر در بازار وجود دارد ، که امکان آگاهی از قیمت آنها در سایت وجود دارد .

توبیک مرجع بزرگ خرید و فروش عسل و سایر فراورده های زنبور عسل ، و تمام سعی و تلاش خود را بر این نهاده است که رضایت مشتری را جلب کرده و در تعیین قیمت ها هم منصفانه برخورد کند .

در تعیین قیمت عسل عوامل زیادی مؤثر است :

قیمت عسل اصل

 • کیفیت عسل و خالص یا ناخالصی آن

کیفیت مواد غذایی مثل عسل را نمی توان با نگاه کردن و یا مزه کردن تشخیص داد باید عسل را به آزمایشگاه برده و آن را تحت آزمایش قرار داد و از کیفیت آن مطمئن شد زیرا در تعیین قیمت عسل طبیعی ، کیفیت یکی از مهم ترین پارامترهایی است که در این زمینه مورد نیاز است . ما صحبت مان روی عسل طبیعی است و راجع به قیمت عسل شکری و قیمت عسل های مصنوعی و غیر طبیعی در این موضع صحبتی نداریم .

 • عامل بعدی بسته بندی عسل می باشد

عسل را در ظروف مختلف می توان نگه داشت و آنها را بسته بندی کرد اما بهتر است از ظرف شیشه ای برای نگهداری عسل استفاده کرد .

عوامل دیگری هم تأ ثیر مستقیم روی قیمت  عسل می گذارد از جمله :

 • نوع عسل ،
 • هزینه هایی که برای تولید عسل می شوند ،
 • پرداخت حقوق کارگران ،
 • کرایه حمل و نقل ،
 • مقداری که مشتری درخواست می کند ،

کلا هر مقدار هزینه یی که در یک تولید و ارسال به مشتری پرداخت می شود در قیمت عسل تأثیر می گذارد .

قیمت عسل اصل

قیمت عسل طبیعی چهل گیاه

قیمت عسل طبیعی چهل گیاه ، همچنان که در بالا ذکر شد ، تابع عوامل مختلفی است ولی باید گفت مصرف عسل چند گیاه ، نسبت به سایر عسل های تک گل بیشتر می باشد .

خواص عسل چهل گیاه چیست ؟

 • تقویت معده
 • کم کردن فشار خون و قند خون
 • تقویت حافظه

تولید عسل چهل گیاه

برای تولید عسل چهل گیاه زنبور عسل باید شهد چندین گل را بمکد . معمولا در فصل بهار که چند گیاه در کنار هم رشد می کنند زنبور عسل شهد آن گیاهان را میمکد .

برای مثال :

گیاه گون ، آویشن و خار شتر را تبدیل به عسل می کند . عسل چهل گیاه در طب سنتی کار برد های فراونی دارد .

قیمت عسل اصل

بزرگترین تولید کننده عسل در ایران

کشورهای زیادی در زمینه تولید عسل ، فعالیت کرده و مشغول تولید و صادرات آن هستند .

کشورهای بزرگی  همچون چین در رتبه ی اول تولید عسل می باشد بعد از چین کشور امریکا دررتبه ی دوم قرار دارد سومین کشور که با تولید عسل و صادرت آن به سایر کشورها باعث تقویت اقتصادی و رونق بخشیدن به اقتصاد کشور شده ، کشور ایران است . بعد از این کشورها به ترتیب آرژانتین ، ترکیه ، اوکراین ، مکزیک ، روسیه ، هند ، اتیوپی ، اسپانیا می باشد .

ایران با تولید سالانه ۸۸ هزار تن عسل سومین کشور تولید کننده است . تولید کنندگان عسل ، امروزه با استفاده از پیشرفت علم علاوه بر عسل محصولات دیگری هم تولید می کنند ، مثل بره موم ، ژل رویال ، و در درمان بعضی از بیماریها از زهر موجود در بدن زنبور استفاده می کنند .

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مدیر فروش: 09191597189
شماره ثابت دفتر فروش: 02171053980
شماره فکس: 02189785835
پست الکترونیکی: davoodnouri121@gmail.com

مطلب پیشنهادی

قیمت خرید عسل طبیعی اردبیل

خرید عسل طبیعی اردبیل با قیمت خاصی در بازار ها انجام می شود که تعیین …

آراد برندینگ