نقاشی فوق العاده خاص از چهره “کتایون ریاحی”/ عکس

کتایون ریاحی عکسی را از نقاشی بسیار زیبا از چهره نقاشی شده خودش منتشر کرد.

به گزارش وقت صبح، کتایون ریاحی بازیگر مطرح و سرشناس ایرانی که با فیلم حضرت یوسف بسیار شناخته شد در اینستاگرامش نقاشی را از چهره اش منتشر کرد.

نقاشی فوق العاده خاص از چهره "کتایون ریاحی"/ عکس

“کتایون ریاحی” از کوره در رفت!

کتایون ریاحی نوشت: یاد “نیکوکاری کیش مهرِ کتایون” (بنیاد کمک‌) اولین و تنها خیریه تخصصی کاشت حلزونی گوش برای ناشنوایان در ایران است.

اداره بهزیستی کشور در همه این سال‌ها از یک سو برای گرفتن کمک مالی از بنیاد، کودکان ناشنوا را معرفی کرده است و از سوی دیگر برای دادن مجوز کارشکنی می‌کند.

حالا پنج سال است که بهزیستی مجوز “بنیاد نیکوکاری کمک” را مصادره کرده است و سپس به بهانه‌ی نداشتن همین مجوز، اداره مالیات کیش ۱۲۵ میلیون تومان مالیات، تنها برای سال ٩٨ به بنیاد کمک تحمیل کرده است.

این در حالی است که موسسات خیریه از هرگونه مالیات معاف هستند.

با وجود انواع کارشکنی‌ها، بنیاد کمک و نیکوکارانی که از ابتدای تأسیس موسسه همراه و همدل بوده‌اند، لحظه‌ای دست یاری خود را از کودکان ناشنوا دریغ نکرده‌اند به گونه‌ای که حتی یک کودک ناشنوا از نوبت جراحی کاشت حلزونی باز نماند.

به‌نظر می‌رسد افرادی رنگ عوض کرده و ریاکار در همه نهادهای دولتی رخنه کرده و ماموریت دارند تا درهای آسایش و آرامش را روی هم‌میهنان ما مسدود کنند.

اینان همان دشمنان ایران و ایرانیان در ظاهری متشرع و انقلابی هستند. چه کسی جرات می‌کند به نخبگان و ایرانیان نیکوکار و خدمت‌گزار به وطن و مردم بگوید از سرزمین مادریت برو؟

این میزان از ناکارآمدی در بدنه دولت و نهادها و کارشکنی برای حل مشکلات مردم نمی‌تواند در همه جا اتفاقی باشد و گویی عده‌ای به صورت نظام‌مند در کار تخریب بنیان‌های ‌جامعه مدنی و پیشرفت کشور هستند.

نه خود به مردم کمک می کنند و نه مجوز می دهند که خودمان به یکدیگر کمک کنیم

بنیاد کمک با آگاهی از جریان نظام‌مندی که هدفش تخریب سازمان‌های مردم‌ نهاد است، از پا نمی‌نشیند و برای یاری به کودکان ناشنوا آرام نمی‌گیرد.

دیدگاهتان را بنویسید